Üyelik ve Sipariş İşlemleri

Siparişinizi oluşturmaya başlamadan önce üye girişi yapmanız gerekmektedir. Bulunduğunuz adrese hizmet veren mağazamızın portföyünü görebilmek için semt seçimi yapılması gerekmektedir. Sepete ilk ürün eklediğinizde, sistem sizi bölge seçimine yönlendirecek ve seçmiş olduğunuz İl/İlçe/Semt bilgisine göre Centaavm.com siparişinizi teslim edecek olan mağazamızın ürün portföyü güncellenecektir. Aynı üyelik hesabınız ile daha sonra sisteme giriş yaptığınızda Centaavm.com sizi tanıyacak ve siz değiştirmedikçe seçmiş olduğunuz semt üzerinden işlem yapılmaya devam edilecektir.

Centaavm.com internet sitemiz üzerinden “Üye Girişi” bağlantısından “Şifremi Unuttum” diyerek şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

Sedece bulunduğunuz bölgeye hizmet veren mağazadan sipariş verebilirsiniz.

Sedece bulunduğunuz bölgeye hizmet veren mağazadan sipariş verebilirsiniz.

Sipariş zamanınızdan 1 saat öncesine kadar iptal talebinizi 0850 307 68 16 numaralı Çağrı Merkez’imizi arayarak ya da bilgi@centaavm.com adresine mail atarak gerçekleştirebilirsiniz.

Centaavm.com üzerinde yaşanan yoğunluk sebebi ile ürünlerimiz anlık olarak tükendiği için teslimatta aksamalar yaşanabilmektedir. E-ticaret hizmeti veren mağazamızın stokları aynı anda o mağazadan fiziki alışveriş yapan müşterilerimize de açık olduğu için tercih ettiğiniz ürün siparişinizi verdikten sonra mağazada satılmış olup, talebiniz karşılanamayabiliyor. Teslim edilemeyen ürünlerin ücreti, toplam sipariş ön provizyon tutarından düşülerek sadece teslim edilen ürünlerin ücreti sizlerden tahsil edilmektedir.

Sağlığımız ve sosyal mesafenin korunması için sokağa çıkmanın sınırlandırıldığı bu günlerde, müşterilerimiz yoğunlukla  Centaavm.com’u tercih ettikleri için bazı gecikmeler yaşayabiliyoruz. Bunun önüne geçebilmek için kapasitelerimizi sürekli artırıyoruz, hizmet standartlarımıza uygun şekilde daha hızlı teslimat yapabilmek için çalışıyoruz.
Centaavm.com üzerinde yaşanan yoğunluk sebebi ile ürünlerimiz anlık olarak tükenebilmektedir. Otomatik sipariş yöntemi ile stoklarımız dinamik bir şekilde güncellenmektedir fakat bazen tedarikçi ya da lojistik kaynaklı sorunlar sebebi ile gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu gecikmelerin önüne geçebilmek için ekiplerimiz var güçleri ile çaba göstermektedir.

Ürünler kuryeye teslim süresi 2 ile 5 iş günü arasındadaır. Siparişlerin minimum tutarı 100 TL’dir. Kargo ücreti teslim alınan şehir ve ürüne göre değişmektedir. Kargo ücreti sepetinizi tamamladıktan sonra teslimat adresi sayfasında belirtilmektedir.

Fiyat, Ödeme ve Taksit Seçenekleri

Centaavm.com üzerinde Kredi Kartı ile Online ödeme, Garanti Pay veya Kapıda ödeme seçeneği ile alışveriş yapabilirsiniz.

Siparişteki ürün fiyatları, siparişin oluşturulduğu gün geçerli olan fiyatlardır. Web sitemizdeki fiyatlar internet alışverişlerine özel olup, mağazalarda farklı fiyatlandırma yapılabilir.

Centaavm.com ve mağazalarda kampanyalar farklılık gösterebilmektedir. Kampanya geçerliliği ile ilgili size en yakın mağazamızdan bilgi alabilirsiniz.

Kredi kartı numaranızı 128 bitlik SSL protokolü ile şifreliyoruz, bu sayede sizin için tam güvenlik sağlıyoruz.

Size kişiselleştirilmiş bir alışveriş deneyimi sunmak için sitemiz çerezleri kullanır.
Çerez Politikası.