Sıkça Sorulan Sorular

Siparişinizi oluşturmaya başlamadan önce üye girişi yapmanız gerekmektedir. Bulunduğunuz adrese hizmet veren mağazamız en kısa sürede ürünlerinizi hazırlayacak ve gönderimini yapacaktır. Yalova il ve ilçelerine sipariş verme durumunuz da aynı gün siparişiniz teslim edilmektedir. Diğer illerden vereceğiniz siparişlerde 15:00' a kadar vereceğiniz tüm ürün aynı gün kargo şubesine teslim edilmektedir.

Centaavm.com internet sitemiz üzerinden "Üye Girişi" bağlantısından "Şifremi Unuttum" diyerek şifrenizi sıfırlayabilirsiniz veya 0850 307 68 16 Çağrı merkezi hattımızdan destek alabilirsiniz.

İnternet sitemizde sağ üstte bulunan "Hesabım" butonuna tıklayarak veya mobil uygulamadan / mobilden internet sitemize giriş yapıyorsanız sağ alt kısımda bulunan "Hesabım" butonuna tıklayarak, üye girişi yapmalısınız. Üye girişinizi yaptıktan sonra "Adreslerim alanından güncelleyebilir veya yeni adres ekleyebilirsiniz.

Centaavm.com adresinde üyelğinize giriş yaptığınızda "Profilim" alanından telefon numaranızı ve e-mail adresinizi güncelleyebilirsiniz.

Siparişinizi oluştururken "Alternatif Ürün " alanını işaretlerseniz / seçerseniz teslimat yapan mağazamızın stoklarında ürün kalmadığında ilgili personelimiz tarafından aranırsınız.

Siparişteki ürün fiyatları, siparişin oluşturulduğu gün geçerli olan fiyatlardır. Web sitemizdeki fiyatlar internet alışverişlerine özel olup, mağazalarda farklı fiyatlandırma yapılabilir.

Centaavm.com ve mağazalarda kampanyalar farklılık gösterebilmektedir. Mağazalarda yapılmış olan indirim ve kampanyalar genel olarak Centaavm.com içinde geçerli olmaktadır. Kampanya geçerliliği ile ilgili size en yakın mağazamızdan veya 0850 307 68 16 çağrı destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Centaavm.com aracılığı ile oluşturduğunuz bir sipariş türüdür. Satın almış olduğunuz ürünler size gönderilmez. Seçmiş olduğunuz mağaza ve belirlemiş olduğunuz saatte mağazaya giderek siparişlerinizi kendiniz teslim alırsınız.

İade ve değişim işlemlerinde 6502 nolu Tüketicinin Korunması Kanunu kapsamında fatura veya fiş ibrazı gerekmektedir.

Copyright © 2021, Centaavm.com Tüm Hakları Saklıdır.Tasarım ve Dizayn : Centa AVM

hotline

0 850 307 68 167/24 M.Hizmetleri

Kampanyalardan haberdar olmak için kayıt olunuz.